Zobrazuji všech 8 výsledků

Show sidebar

Provence Mech- velká krabice 2 kg

hmotnost: 2 kg (8 kusů x 250 g) Mech provence mech roste ve skandinávských a francouzských lesích. Je velmi podobný sférickému mechom, ale má jinou strukturu, velmi jemnou na dotek. Udělejte klobouku jedinečnou texturu, která dává  dokonalý 3D efekt. Každý kus mechu jsou ručně sbírané kuličky té nejvyšší kvality z lesů, které do vašeho prostoru přinášejí svěžest a zelené lesy. Provence mech klobouk velmi vysokou absorpci. Barvy - jarní zelená, světle zelená, tmavě zelená (jiné barvy na vyžádání)

Severský světlený lišejník- velká krabice

2,992.16
hmotnost: 2 kg Severský světlený lišejník se pěstuje ve skandinávských a francouzských lesích. Je to velmi podobné sférovatelnému stroji, ale má jinou strukturu, velmi měkkou na dotek. Mach má jedinečnou texturu, která dodává jed na Green Wall Day Perfect 3D efekt. Každý kus mechu je ručně Vybírala koule nejvyšší kvality z lesa, které začlenilo svěží a zelený les do vašeho pokoje. Mech má velmi vysokou absorpci. Peří zelená, světle zelená, tmavě zelená (další barvy na vyžádání)

Papradovy mech – krabice

2,137.25
Balení: 2,5 kg Papradovy mech je obvykle typický plochý mach, který roste na kmenech stromů, stoncích, stěnách, kamenech a dalších površích. Obvykle je tento typ machu malý nebo střední, asi 2-7 cm dlouhý. Je dokonale kombinován se všemi ostatními typy makaků a rostlin a používá se jako základna pro všechny zelené stěny nebo nástěnné malby.

Provence mach – velké balení

2,992.16
Balení: 2 kg ( 8 ks x 250 g ) Provence mech roste ve skandinávských a francouzských lesích. Je to velmi podobné dutému machu, ale má jinou strukturu, velmi měkkou na dotek. Mach má jedinečnou texturu, která dává dokonalý 3D efekt každé zelené stěně. Každý kus machu jsou ručně vybírané koule nejvyšší kvality z lesů, které přinášejí svěží a zelený lesní život do vašeho prostoru. Provence mech má velmi vysokou absorpci. Barvy – jarní zelená, světle zelená, tmavě zelená (jiné barvy na vyžádání)

Provence mech – malé balení

534.31
Balení: 250 g Provence mech roste ve skandinávských a francouzských lesích. Je to velmi podobné dutému machu, ale má jinou strukturu, velmi měkkou na dotek. Mach má jedinečnou texturu, která dává dokonalý 3D efekt každé zelené stěně. Každý kus machu jsou ručně vybírané koule nejvyšší kvality z lesů, které přinášejí svěží a zelený lesní život do vašeho prostoru. Provence mech má velmi vysokou absorpci. Barvy – jarní zelená, světle zelená, tmavě zelená (jiné barvy na vyžádání)

Plochý mech (Flat moss)-box M

2,137.25
Balení: 2,5 kg Oblasti mach obvykle rostou na kmenech stromů, stoncích, stěnách, kamenech a dalších površích. Obvykle je tento typ machu malý nebo střední, asi 2-7 cm dlouhý. Je dokonale kombinován se všemi ostatními typy makaků a rostlin a používá se jako základna pro všechny zelené stěny nebo nástěnné malby. Barvy – jarní zelená, zelená, světle zelená, tmavě zelená (jiné barvy na vyžádání)

Kopečkový mech M – box

2,992.16 2,805.15
Balení: 2 kg box Kopečkový mech je mach, který roste ve skandinávských lesích. Tento mach má jedinečnou texturu, která dává dokonalý 3D efekt pro každou zelenou stenе. Každý kus machu jsou ručně vybírané koule nejvyšší kvality z lesů, které přinášejí svěží a zelený lesní život do vašeho prostoru. Kopečkový mech má poměrně vysokou úroveň absorpce. Barvy - světle zelená, tmavě zelená (další barvy na vyžádání)

Kopečkový mech XXL – box

3,205.88
Balení: 4 kg krabice Hmotnost s boxem. Kupujete krabici s mechem 80x40x20 hmotnost se může lišit v závislosti na každé velikosti mechu, jeho tloušťky a úrovně stabilizace Kopečkový mech je mech, který roste ve skandinávských lesích. Tento mech má jedinečnou texturu, která dává perfektní 3D efekt každé zelené stenе. Každý kousek mechu jsou ručně vybrány kuličky nejvyšší kvality z lesů, které přinášejí svěží a zelený lesní život do vašeho prostoru. Kopečkový mech má poměrně vysokou úroveň absorpce. Barvy - světlezelená, tmavě zelená (další barvy na požádání)