71eh53zael._sl1356-1000x400-1-500x400
Dokonalý pocit přírody ve vaší domácnosti
Stěny z přírodních dřevěných materiálů
Dřevěné stěny poskytují přímý zážitek z přírody, stejně jako stěny mach. Biofilní design interiéru realizujeme pouze s využitím přírodních materiálů a prvků ve vestavěném prostředí.

Nabízíme několik typů dřevěných vnitřních stěn.

Březová kůra
Březová kůra je fixována na více podkladových vrstvách. Základna kůry je jemně odstraněna a horní část je připevněna k panelům o rozměrech 480 x 480 mm a tloušťce 10 -20 mm. Upevněním těchto panelů, mohou vytvořit velmi příjemné a luxusně působící obklady.
Bříza
korková stěna-500x571
Korkové stěny
Mladá kůra korku je připevněna k substrátu, který je stejně vyroben z korku. Přírodní kůra korku má tvrdý kontrastní povrch, na kterém vítr a počasí zanechaly své stopy. Přírodní barvy mezi tmavší a světle hnědé. Kůru korku používáme k zakrytí stěn nebo jiných oblastí v interiérech. Vytváří příjemné klima v interiérech a má stejně dobré izolační vlastnosti. Standardní rozměry 900 x 600 mm , tloušťka 25 – 30 mm.
Stěna kůry pole
Topol je schopen vyrůst do výšky 30-45 m a má tvrdou ochrannou kůru až do tloušťky čtyř centimetrů (prémiové produkty). Menší stromy mají nižší strukturu kůry až do tloušťky 2 cm (standardní produkty). Po zpracování se kůra používá celá bez přidání nosných prvků a je tak použitelná jak pro interiér, tak pro exteriér. Každý panel je jedinečný a stěny vytvořené těmito panely jsou opravdu luxusním doplňkem a obkladem stěn pro soukromé nebo veřejné prostory. Jeden kus může být až 4,2 m vysoký.
topol
sesok-500x571
Stěny kůry z ječíč
Potěr kůra je upevněna na překližky po sklizni. Díky svým vysoce odolným vlastnostem je kůra hřebenatky principiální podle větru a počasí, takže se často používá také jako střešní ingchis. Kůra z evropského screechism je velmi populární ve speciálních interiérových designech. Horní tloušťka 10 mm má zemitou červenohnědou barvu a obsahuje hluboké drážky. Jemně odstraněny ze stromu a připevněny k překližce zaujme svým jedinečným vzhledem. V této podobě bude místnost přímo přirozený a čistý design. Standardní formát 1200 x 2500 mm.